Artykuły

Mubi OC lub AC zwrot 150 zł na ubezpieczenie w Mubi – Kod rabatowy

Każdy z kierowców musi posiadać dla swojego pojazdu obowiązkowe ubezpieczenie OC i wielu poszukuje najniższej ceny ubezpieczenie komunikacyjnego. Z pomocą przychodzi porównywarka ubezpieczeń Mubi, która dodatkowo posiada aktualnie w swojej ofercie kod rabatowy na 150 zł zwracany na konto bankowe.

Aby skorzystać z kodu rabatowego 150 zł, przejdź w link poniżej a bonus aktywuje się automatycznie

Mubi kod rabatowy 150 zł

Mubi 150 zł

Mubi ubezpieczenia – jak korzystać z porównywarki OC?

Porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która w 5 minut wyszuka dla Ciebie dziesiątki ofert od wielu firm ubezpieczeniowych. Twoim zadaniem jest wybranie najkorzystniejszej polisy oc i zakup.
Kalkulator Mubi nie wymaga podania imienia, nazwiska numeru telefonu, adresu e-mail itd. jednak warto podać te dane, aby otrzymać więcej wyników od ubezpieczycieli. Dzięki temu oferty mogą być tańsze. Kalkulator jest podpięty z bazami ubezpieczycieli takich jak PZU, Link4, Generali, Proama, Warta, MTU i wiele więcej. Gdy wpiszemy już wszystkie wymagane dane Kalkulator Mubi wyliczy dla nas dziesiątki ofert OC, AC NNW, Assistance. Nam pozostaje wybranie najkorzystniejszej oferty oraz jej zakup. Możemy zrobić to internetowo lub poprzez rozmowę z konsultantem. Dane do polisy otrzymamy mailowo. Ubezpieczenie z Mubi jest proste, szybkie i co najważniejsze możemy sporo oszczędzić. Wielu kierowców jeszcze mocno przepłaca za ubezpieczenie OC.

Mubi kod rabatowy

Jak otrzymać dodatkowo zwrot 150 zł na konto bankowe?

Aby otrzymać bonus, wystarczy mieć specjalni link promocyjny oraz odpowiedzieć na proste pytanie. Co ważne bonus można zarezerwować na 12 miesięcy

 1. Wejdź na kalkulator Mubi, korzystając z dedykowanego linka.
 2. Wypełnij kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu na stronie mubi.pl, w trakcie procesu akceptując Regulamin Serwisu.
 3. Kup ubezpieczenie za pośrednictwem Mubi (online lub podczas rozmowy telefonicznej z agentem ubezpieczeniowym) w ciągu 12 miesięcy od sporządzenia kalkulacji.
 4. Opłać polisę i odbierz 150 PLN.
 5. Przejdź na stronę https://mubi.pl/odbierz-bonus i potwierdź transakcję. Po akceptacji otrzymasz zwrot na konto bankowe.
  Uwaga: Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni od daty przesłania formularza potwierdzającego do Mubi.

Instrukcja wideo otrzymania bonusu Mubi 150 zł

 

Kto może skorzystać z bonusu 150 zł od Mubi?

Z promocji możemy skorzystać maksymalnie 2 razy w przeciągu 24 miesięcy. Oraz 1 raz na dany samochód, chyba że doszło do zmiany właściciela. W praktyce oznacza to, że jedna osoba może skorzystać z bonusu 2 razy w przeciągu 24 miesięcy jeśli ubezpiecza dwa pojazdy. Nie ma znaczenia, kto jest właścicielem pojazdu, tylko kto ubezpiecza. Może to zrobić współwłaściciel. Więcej o tej promocji przeczytać możemy w regulaminie https://mubi.pl/dokumenty/Bonus_dla_poleconego_15.02.2021.pdf

Czy warto skorzystać z Porównywarki Mubi?

Firma posiada jeden z najlepszych i najpopularniejszych kalkulatorów do porównywania ubezpieczeń w Polsce. Chyba każdy kojarzy reklamy telewizyjne, chociażby z Krzysztofem Hołowczyc. Dzięki wysokiej pozycji na Polskim rynku jest w stanie w naszym imieniu negocjować dobre ceny z ubezpieczycielami OC i AC. Przedstawi dla nas dziesiątki ofert od wielu firm ubezpieczeniowych. Całość zajmie nam 5 minut, a możemy sporo zaoszczędzić. Zakup polisy OC przez internet posiada swoje zalety:

 • Możemy sporo zaoszczędzić
 • Oszczędzamy czas
 • Polisę możemy zwrócić do 30 dni

Warto, aby każdy sam wyliczył dla siebie ubezpieczenie komunikacyjne przez Mubi kalkulator i jeśli wyjdzie lepsza oferta, skorzystał z niej. Po co przepłacać.

Firma często organizuje różnego rodzaju promocje i kody rabatowe. Korzystając z nich, dodatkowo oszczędzamy. Przykładem jest tutaj zwrot 150 zł na konto bankowe przy zakupie ubezpieczenia OC lub AC. Dodatkowo aktualnie obowiązuje konkurs gdzie za przedłużenie polisy możemy wygrać Audi Q7

Jak wypowiedzieć umowę poprzedniemu ubezpieczycielowi?

Może się zdarzyć, że wyliczysz tańsze OC na Mubi jednak masz już ubezpieczenie komunikacyjne u danej firmy ubezpieczeniowej. Bonus możesz zarezerwować na 12 miesięcy. Wystarczy wykonać kalkulację i ją zapisać. A poprzedniemu ubezpieczycielowi wystarczy wysłać wypowiedzenie najlepiej minimum 1 dzień przed końcem polisy. Można zrobić to Mailowo lub przez specjalny formularz internetowy udostępniony przez odpowiednią firmę.

Gdzie szukać kodów rabatowych do Mubi?

Firma co jakiś czas wprowadza nowe promocje, konkursy oraz kody rabatowe dla swoich klientów. Ciężko samemu to śledzić i zawsze być poinformowany. Dlatego warto korzystać ze strony Okazone.pl, która zbiera popularne i korzystne promocje oraz kody rabatowe w jednym miejscu. Aby sprawdzić dostępne promocje na ubezpieczenie komunikacyjne w Mubi przejdź w ten link – Mubi ubezpieczenie kalkulator

W tym miejscu przejrzysz aktualne promocje, z których możesz skorzystać, aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Jeden komentarz

 1. Dzięki za informacje w Mubi OC wyliczyłem znacznie taniej, niż płaciłem obecnie z tym bonusem 150 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button