Artykuły

Zaawansowane materiały w odzieży Smmash: Technologia spotyka styl

Wieloletni sport, a wraz z nim – hektolitry potu wykapanego na zawodach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się sportowcy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie utworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy zdobywasz. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że produkty SMMASH są nadzwyczajne? Przedstawiamy przykłady nowatorskich metod, które w nich użyliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu oczywiście wytwarza się pot, a także – uciążliwe „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna zawierające się w ubraniach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym środkiem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie przeciwdziałają powstawanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować najlepsze możliwości do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie hamują Twoich ruchów, gwarantują idealne “czucie” oraz komfort, w ubraniach SMMASH pożytkujemy się unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – właściwie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o swobodzie, stanie zmęczenia, a przede wszystkim – wynikach ćwiczeń. Jeśli chcemy w czasie uprawiania sportu wydobywać z siebie maksimum – należy troszczyć o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termo aktywnych.

Każde z grafik są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala zyskać nawet 40% intensywniejsze barwy, a co najważniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i z powodzeniem może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- podczas ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Z całą pewnością od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button