Artykuły

OCRK – co to jest i co się z tym robi?

OCRK to nic innego jak produkt firmy Inelo, który jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa transportowego. W jaki sposób? Oferując kompleksowe usługi, które umożliwią Ci odpowiednie zadbanie o Twoją firmę, zapewniając opiekę ekspertów, szkolenia, całodobową infolinię i wszystko to, czego potrzebujemy, aby odnieść sukces.

Specjaliści na pokładzie

Bardzo istotną informacją jest to, że firma Inelo w ramach OCRK skupia się wyłącznie na specjalistach i takich też specjalistów nam oferuje. Co leży w zakresie ich obowiązków i w czym mogą nas wesprzeć? Lista jest długa, a najistotniejsze kwestie to przeprowadzanie audytów, proponowanie gotowych rozwiązań, przygotowanie raportów, sugerowanie zmian, ale i wskazywanie tego, co się dobrze sprawdza. Dostosowanie się do takiego trybu i skorzystanie z oferty umożliwi uzyskanie stabilności finansowej przedsiębiorstwa oraz jego niewątpliwy rozwój.

Co proponuje Inelo w ramach OCRK?

Firma przede wszystkim proponuje różne narzędzia i rozwiązania, które w konkretny sposób odpowiadają na nasze zapotrzebowanie. Trzy główne usługi to:

  • OCRK Premium – kompleksowa usługa dedykowana wszystkim firmom transportowym, która skupia się wokół rozliczania i analizy czasu pracy kierowców, oferuje wsparcie najlepszych ekspertów w kraju oraz potrafi rozliczyć płacę minimalną w standardach Europejskich.
  • OCRK Wsparcie – dla tych, którzy posiadają oprogramowanie 4Trans. Wsparcie to rozszerzenie oprogramowania o pierwiastek ekspercki służący pomocą w przypadku kontroli czy w kwestiach prawnych.
  • OCRK Premium Bus – jak można się domyślić, narzędzie dla busów podróżujących za granicę. Jeżeli Twoja firma posiada flotę aut powyżej 3,5 t, może skorzystać z tego narzędzia. Zajmują się między innymi rozliczaniem delegacji oraz kwestią płac minimalnych.

Wygląda więc na to, że Inelo pomyślało o wszystkich, dlatego każdy znajdzie w tej ofercie coś optymalnego dla siebie.

A szkolenia?

Dodatkową informacją działającą na korzyść firmy jest kwestia szkoleń. Dedykowane wszystkim osobom, bliżej lub dalej związanym z transportem – właścicielom firm transportowych, managerów, etc. Ich zakres tematyczny dostosowany jest do potrzeb i preferencji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://inelo.pl/produkty/czas-pracy-kierowcy/

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button