Artykuły

Elektryczne modele SUV-ów w finansowaniu

Elektryczne samochody SUV to coraz bardziej popularny wybór wśród konsumentów poszukujących pojazdów, które oferują przestrzeń, wygodę i niezawodność, a jednocześnie są bardziej przyjazne dla środowiska. Sprawdź jak stać się użytkownikiem nowego elektrycznego SUV-a w atrakcyjnym finansowaniu.

Zalety elektrycznych SUV-ów

Elektryczne samochody SUV są zasilane energią elektryczną, co oznacza, że nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. To znacznie zmniejsza negatywny wpływ na środowisko naturalne, a także pomaga w poprawie jakości powietrza w miastach. Elektryczne SUV-y są zwykle cichsze od tradycyjnych SUV-ów z silnikiem spalinowym. To oznacza, że jazda jest bardziej przyjemna i komfortowa dla kierowcy i pasażerów. Elektryczne SUV-ów są coraz bardziej popularne dzięki swoim doskonałym osiągom. Dzięki silnikom elektrycznym, osiągają one wysoką moc i moment obrotowy od samego startu, co zapewnia im szybszy start i większe przyspieszenie niż samochody z silnikiem spalinowym. Poniżej przedstawiamy godne polecenia modele elektryczne SUV-ów dostępne z atrakcyjnym finansowaniem.

ŠKODA ENYAQ

Nowa ŠKODA ENYAQ to elektryczny SUV, który łączy w sobie doskonałe osiągi, przestronne wnętrze i zaawansowane technologie. Samochód został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i ekologii, a jednocześnie oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań dla kierowców i pasażerów. ENYAQ oferuje wiele wariantów zasięgu, w zależności od pojemności baterii – od 340 km do nawet 537 km*. Co więcej, można go ładować zarówno w domu, jak i na stacjach ładowania szybkiego ładowania. Samochód ma też system odzyskiwania energii podczas hamowania, co pozwala zwiększyć zasięg, szczególnie w miejskiej jeździe. ENYAQ oferuje wiele nowoczesnych funkcji, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów, system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej do 13 cali, system nawigacji satelitarnej oraz wiele innych udogodnień.

Ceny za nowy model rozpoczynają się od 189 300 zł brutto*. W leasingu JAK ABONAMENT auto dostępne jest od 1 628 zł netto* miesięcznie przy założeniu 25% opłacie wstępnej, 48 miesięcznego okresu leasingu a także rocznemu limitowi kilometrów 20 000. ŠKODA ENYAQ dostępna jest z dotacją w programie „Mój elektryk”*.

Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron to kompaktowy SUV z napędem elektrycznym, który został zaprezentowany po raz pierwszy w 2021 roku. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym designem z dynamicznymi liniami i smukłym profilem, co nadaje mu sportowy wygląd. Samochód napędzany jest przez dwa silniki elektryczne, które razem generują moc wynoszącą do 299 KM. Dzięki temu Audi Q4 e-tron jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w czasie krótszym niż 6 sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem dla samochodu z napędem elektrycznym. Bateria umieszczona w podłodze pozwala na przejechanie na jednym ładowaniu do 520 km według cyklu WLTP*.

Miesięczna rata w Audi Perfect Lease rozpoczyna się od 1 834 zł netto* za auto warte 212 300 zł brutto* przy 48 miesięcznym okresie finansowania, 25% opłacie wstępnej i limitowi kilometrów wynoszącemu 10 000 na rok.

* dane i wyliczenia aktualne na dzień 15.03.2023 r.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button