ArtykułyPrezentacje samochodów

Polecane auta typu kombi do firmy

Samochody typu kombi są pewnym wyborem dla firm z wielu powodów. Kombi oferuje większą pojemność ładunkową niż tradycyjne sedany, co może być korzystne dla firm, których przedstawiciele handlowi przewożą różne materiały czy produkty. Kombi może być stosowany zarówno do przewozu towarów, jak i pasażerów. Dzięki temu, że ma on więcej miejsca, można go wykorzystać na wiele różnych sposobów. Sprawdź polecane modele kombi dostępne w atrakcyjnym finansowaniu od VW FS.

SEAT Leon Sportstourer

SEAT Leon Sportstourer to kombi klasy średniej, który łączy sportowe osiągi z praktycznością i komfortem podróżowania. SEAT Leon Sportstourer prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo, z wyrazistymi liniami i agresywnie zarysowanymi reflektorami. Wygląda bardzo dynamicznie i sportowo. Samochód oferuje dużo przestrzeni dla pasażerów oraz pojemny bagażnik, który można zwiększyć przez składanie tylnych siedzeń. Wewnątrz kabiny SEAT Leon Sportstourer znajdziemy wiele udogodnień, takich jak klimatyzacja automatyczna, podgrzewane fotele czy system multimedialny z ekranem dotykowym. Wygodne siedzenia i niski poziom hałasu sprawiają, że podróżowanie jest bardzo przyjemne. Auto zostało wyposażone w system automatycznego hamowania w razie zagrożenia zderzeniem, asystenta pasa ruchu czy system monitorowania martwego pola. Leasing samochodu w ofercie JAK ABONAMENT jest dostępny dla firm już od 918 zł netto miesięcznie* przy 30% opłacie wstępnej i wartości auta 110 400 zł netto*. Założony limity kilometrów na rok to 10 tyś. Dlaczego raty miesięczne są tak niskie ? W leasingu JAK ABONAMENT spłacasz tylko prognozowany spadek wartości samochodu w trakcie finansowania.

CUPRA Leon Sportstourer

CUPRA Leon Sportstourer to sportowe kombi klasy średniej, które łączy w sobie praktyczność i przestronność z wysokimi osiągami i sportowym charakterem. CUPRA Leon Sportstourer prezentuje się bardzo atrakcyjnie i agresywnie, z charakterystycznym grillem, wyrazistymi liniami i dużymi felgami. Jest to samochód, który zwraca uwagę i przyciąga spojrzenia a do tego jest szybki. CUPRA Leon Sportstourer jest napędzany przez mocny silnik benzynowy o mocy 245 KM lub 300 KM, który zapewnia doskonałe osiągi i dynamiczne przyspieszenie. CUPRA Leon Sportstourer to kombi, które oferuje dużo miejsca dla pasażerów oraz pojemny bagażnik. Ceny CUPRY zaczynają się od 132 200 zł brutto*. Przy takiej wartości auta, miesięczna rata w finansowaniu JAK ABONAMENT wynosi 870 zł netto* przy założeniu 30% opłaty wstępnej i limitu 10 000 km na rok. Używając kalkulator leasingu możesz obliczyć miesięczną ratę za model w dowolnej konfiguracji.

* Dane i wyliczenia aktualne na dzień 8.03.2023 r.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button