Artykuły

Mubi zwrot 150 – Kup ubezpieczenie auta i zyskaj zwrot gotówki

Zakup ubezpieczenia dla samochodu to zawsze trudny wybór. Oferta ubezpieczeniowa na rynku jest bardzo bogata. Duża konkurencja sprawia, że towarzystwa ubezpieczeniowe walczą o klienta, wymyślając liczne promocje. Podobnie jak brokerzy i agenci ubezpieczeniowi, którzy sprzedają polisy. Jedną z ciekawszych ofert, jaka się pojawiła, jest oferta „Mubi zwrot 150″. Co daje i jak z niej skorzystać? Podpowiadamy.

Czym jest oferta Mubi zwrot 150?

Nikt z nas nie lubi przepłacać za ubezpieczenie samochodu. Jeżeli znasz porównywarkę ofert polis Mubi.pl to wiesz, że możesz dzięki niej wybrać najtańsze ubezpieczenie OC/AC. Jednak my znamy sposób, jak możesz dodatkowo zaoszczędzić 150 zł.

Mubi zwrot 150 to gwarantowany bonus przy zakupie polisy OC dla osób, które spełnią kilka określonych w regulaminie promocji warunków. Jak działa ta promocja?

Ta oferta to bonus dla poleconego, czyli osoby, która dokona zakupu polisy OC dla swojego samochodu na mubi.pl po spełnieniu kilku warunków. Pierwszym z nich jest skorzystanie z polecenia jednego z partnerów Mubi — wskoczpokase.pl.

Co to jest wskoczpokase.pl?

Wskoczpokase.pl to serwis internetowy, który zbiera informacje o najnowszych promocjach i rankingach produktów finansowych. Dzięki niemu możesz łatwo sprawdzić aktualne oferty banków, ubezpieczycieli i innych instytucji finansowych i operatorów płatności.

Serwis wskoczpokase.pl to świetny sposób na oszczędzanie i łatwe przeglądanie ofert różnych produktów finansowych. Dzięki niemu dowiesz się m.in.:

  • gdzie warto założyć konto,
  • w jakim banku znajdziesz obecnie najlepszą formę lokaty,
  • gdzie są najtańsze karty kredytowe,
  • gdzie znajdziesz korzystny kredyt bankowy,
  • który z ubezpieczycieli oferuje promocje na polisy,
  • i wiele więcej!

To dzięki wskoczpokase.pl możesz skorzystać z promocji od Mubi. Jak to zrobić?

Jak działa cashback od Mubi?

Aby otrzymać 150 zł od Mubi w formie przelewu na konto. Trzeba spełnić kilka warunków.

  1. Po pierwsze, musisz dokonać wyceny polisy OC dla swojego samochodu, klikając specjalny link na stronie wskoczpokase.pl. Znajdziesz go tutaj: Mubi zwrot 150.
  2. Po drugie, musisz dokonać zakupu polisy w ciągu 12 miesięcy od dnia sporządzenia tej kalkulacji.
  3. Po trzecie musisz opłacić przynajmniej pierwszą ratę polisy.
  4. Na koniec najważniejsze — w ciągu 90 dni od zakupu polisy musisz wypełnić formularz konkursowy umieszczony na stronie mubi.pl/odbierz-bonus, odpowiedzieć na zawarte w nim pytanie konkursowe, wskazać numer konta do przelewu i cierpliwie czekać.

Jeśli poprawnie wypełniłeś zgłoszenie, zwrot zostanie Ci przelany w ciągu 30 dni.

Zwrot możesz otrzymać tylko przy zakupie polisy OC na samochód, który nie brał wcześniej udziału w żadnym konkursie i akcji promocyjnej organizowanej przez Mubi.

Więcej o szczegółach promocji przeczytasz na wskoczpokase.pl. Spiesz się, promocja trwa do 31.05.2023 r. Czy warto skorzystać z tej oferty?

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie OC w ofercie Mubi zwrot 150?

Dokonując zakupu ubezpieczenia na Mubi możesz łatwo wybrać najbardziej korzystną ofertę polisy OC dla swojego samochodu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z promocji, by otrzymać 150 zł bonusu, zyskasz dodatkowe środki, które możesz przeznaczyć na dowolny cel, a to jeszcze nie wszystko.

Po zakupie polisy w ten sposób otrzymasz bonusy dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki temu możesz otrzymać dodatkowe środki za każde skuteczne polecenie Mubi swojemu znajomemu. Twój znajomy także może na tym skorzystać. Sprawdź na wskoczpokase.pl

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button