Artykuły

Chcesz kupić używanego Mercedesa? Sprawdzaj źródła!

Pandemia koronawirusa wpłynęła na każdy każdy sektor gospodarczy, również na rynek samochodowy. Konsumenci nie tylko ograniczyli swoje wizyty w salonach sprzedaży, ale również rzadziej decydują się na zakupu aut używanych. Z czasem jednak rynek samochodowy powraca do normy. Niestety nie mamy do czynienia jeszcze ze stanem sprzed pandemii. Poszukujesz aktualnie używanego auta? Postaw na bezpieczny zakup i wybierz sprawdzone źródła!

Jakość nowego auta w cenie używanego – Mercedes-Benz

Nie od dziś wiadomo, że Polacy uwielbiają używane samochody, a szczególnie kilkuletnie modele marek premium. Nic dziwnego, taki zakup to zwyczajna oszczędność. Dlaczego jeszcze warto kupić używany Mercedes-Benz i gdzie najlepiej to zrobić?

Samochody premium to nie tylko najwyższy poziom komfortu, ale również niezawodności i prestiżu. Kupno takiego używanego auta pozwala jego użytkownikowi zaoszczędzić. Jak? Kilkuletni Mercedes-Benz największą utratę ważności już ma za sobą, co oznacza, że kolejny właściciel, który będzie go używał przez kolejne 3-5 lat utraci na nim zaledwie 5-7% początkowej wartości w skali roku.

Co więcej, używany Mercedes może być nabyty o nawet 30% taniej niż jego nowy odpowiednik. Zakup używanego samochodu premium to doskonały pomysł.

https://www.mbmotors.pl/samochody-osobowe/ – wszystkie oferty w jednym miejscu na MB Motors.

Gdzie NIE kupować używanego Mercedesa?

Z pewnością nie powinno się kupować używanych samochodów marki premium z rąk podejrzanego handlarza czy komisu. Jednym z największych problemów w tym wypadku jest tuszowanie historii auta. Ponad 90% samochodów używanych marek premium to powypadkowe auta importowane z zagranicy. Dlatego też potencjalni kupcy nie są w stanie otrzymać prawdziwych informacji i pojeździe.

Gdzie KUPOWAĆ używane samochody marki Mercedes-Benz?

Rozwiązanie tej sytuacji raczej wielu osobom przychodzi na myśl – certyfikowany i sprawdzony salon samochodów marki Mercedes, prowadzony przez autoryzowanego dealera marki. Nabywając auto z takiego źródła jesteśmy pewni sprawdzonej historii pojazdu oraz faktu, że został on dokładnie zweryfikowany pod kątem technicznym, prawnym i wizualnym.

@MB Motors – Twój dealer samochodów marki Mercedes-Benz

MB Motors to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z oddziałami w Poznaniu, Piasecznie i Jankach koło Warszawy. Oferuje on pełen zakres usług związanych nie tylko ze sprzedażą nowych i używanych samochodów osobowych oraz dostawczych Mercedes-Benz, ale również ich serwisem. Jesteś zainteresowany kupnem używanego auta tej marki? Sprawdź wszystkie aktualne oferty używanych Mercedesów z salonu MB Motors.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button