Artykuły

Autoryzowany Serwis SKODA – korzyści z profesjonalnej naprawy

Kompleksowość obsługi, która przeprowadzana jest przez specjalistów mających doświadczenie, dostępność oryginalnych elementów, skuteczna i szybka pomoc – to wyłącznie niektóre spośród korzyści wypływających z korzystania z Autoryzowanych Serwisów Skody. Jakie są jeszcze plusy skorzystania z tego typu serwisu?

Serwis Skody – jakie czynności mogą zostać wykonane podczas wizyty w autoryzowanym serwisie?

Jest wiele czynności, które mogą zostać wykonane podczas wizyty w Autoryzowanym Serwisie Skody, a wśród nich:

  • wymiana filtra przeciwpyłowego,
  • wymiana oleju silnikowego,
  • test stanu akumulatora,
  • sprawdzenie działania wszystkich świateł w samochodzie,
  • wykonanie jazdy próbnej,
  • sprawdzenie, w jakim stanie znajduje się koło zapasowe,
  • kontrola stanu, jak i ciśnienia ogumienia,
  • sprawdzenie poziomu płynu hamulcowego,
  • skontrolowanie tylnego i przedniego układu hamulcowego.

Jakie są korzyści wynikające z korzystania z Autoryzowanych Serwisów Skody?

W Autoryzowanych Serwisach Skody,  pracują wyłącznie specjaliści, którzy doskonale znają się na pojazdach wymienionej marki. Serwis Skoda Poznań Grupa Cichy Zasada oferuje usługi, które nie ograniczają się tylko do podstawowych napraw uszkodzonych pojazdów, ale również do szczegółowej weryfikacji stanu pojazdu, napraw blacharskich i lakierniczych. Dzięki temu można zadbać o stan techniczny pojazdu, zapobiegając tym samym ewentualnym awariom. Serwis zawsze przebiega zgodnie z dokładnymi wytycznymi od producenta. Dzięki takiemu postępowaniu klienci mogą otrzymać najwyższej jakości obsługę, która będzie dobrana do potrzeb pojazdu, jak również zaoszczędzić czas na szukanie właściwych mechaników.

Kolejny plus związany z korzystaniem z Autoryzowanego Serwisu Skody w Poznaniu to dostępność oryginalnych elementów dla wybranego modelu Skody, które były poddane wszelkim koniecznym testom dla seryjnych części. Oryginalne podzespoły niezbędne do właściwego użytkowania auta to również wyposażenie takie jak panele czy maty podłogowe, które dostarczane są również po skończonym okresie gwarancyjnym, do 15 lat od daty produkcji.

W przypadku ewentualnego wypadku albo też innego rodzaju niespodziewanej sytuacji na drodze, serwis Skoda może zapewnić holowanie, jak i udzielenie szybkiej pomocy na miejscu zdarzenia. Wszystko to za sprawą Centrum Napraw Powypadkowych. Dzięki tym usługom, mamy także pewność, iż odholowane po zdarzeniu auto, zostanie przyjęte i zabezpieczone także po godzinach pracy serwisu i biura.

Osoby będące klientami Centrum Napraw Powypadkowych Skody, zyskują ponadto możliwość naprawy auta z wykorzystaniem najbardziej przełomowych technik, jak i nowoczesnego wyposażenia serwisowego. Mogą uzyskać także pomoc w przypadku ewentualnych formalności mających związek z likwidowaniem komunikacyjnej szkody. Dzięki temu, można zaoszczędzić swój czas i uniknąć dodatkowych stresów.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button