Artykuły

Pomysł na prezent świąteczny dla mężczyzny do 200 zł

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało co prawda jeszcze sporo czasu, jednak warto pomyśleć o prezentach już teraz. Jednorazowy zakup kilku upominków dla wszystkich członków rodziny, to niemały wydatek, dlatego warto zaplanować budżet z wyprzedzeniem. Marka Xblitz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i już teraz przygotowuje inspiracje na prezenty gwiazdkowe.

Twój brat, chłopak, a może tata jest fanem motoryzacji? Interesuje się nowinkami oraz ceni sobie komfort i bezpieczeństwo? Jeśli tak, to z pewnością któryś z produktów marki Xblitz przypadnie mu do gustu.

Podróż w nieznane bez rozpraszania

Marka Xblitz przygotowała serię uchwytów GX na smartfona z funkcją szybkiego ładowania indukcyjnego, dzięki której sprawnie podładujesz telefon w trasie. Dodatkowo wszystkie uchwyty z serii GX tj. 1, 2, 3 i 4 zostały wyposażone w system obrotu o 90 stopni do pozycji poziomej. Wszystko po to, aby kierowca mógł korzystać z nawigacji w możliwie jak najbardziej komfortowy sposób, bez konieczności wpatrywania się czy przybliżania ekranu. Urządzenie jest łatwe w montażu oraz estetyczne dla oka, przez co doskonale sprawdzi się jako prezent dla fana motoryzacji. Marka Xblitz przygotowała 4 modele uchwytów różniących się designem. Oto one:

Bezpieczeństwo na drodze

Niejednokrotnie docierają do nas filmy z sieci o brawurowej jeździe, nieodpowiedzialnych kierowcach czy kolizjach, które nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie czujne oko kamery. Kupując wideorejestrator, inwestujesz nie tylko w samo urządzenie, ale przede wszystkim w komfort kierowcy, który w razie wypadku, niejasnych okoliczności lub braku świadków, nie będzie musiał gromadzić dodatkowego materiału dowodowego dla policji. To niebywała wygoda i spokój! Marka Xblitz słynie z produkcji wideorejestratorów i posiada w swojej ofercie całą gamę produktów w różnych wariantach cenowych: kamery zaczynają się już od 139 zł, a kończą na ponad 600 zł. Jest zatem w czym wybierać! Wszystko po to, aby dopasować się do oczekiwań różnych klientów.

Doskonałym rozwiązaniem dla kierowcy, który rozpoczyna swoją przygodę z wideorejestratorami jest kamera samochodowa Xblitz Z4 z wyświetlaczem Full HD w doskonałej cenie 139 zł. Szeroki kąt widzenia oraz wysoka jakość nagrań sprawiają, że wszystkie detale — w tym również tablice rejestracyjne — będą widoczne po odtworzeniu zapisu. Co więcej, kamera pozwala także na rejestrowanie trasy po zmroku. Nie musisz również obawiać się, że zgromadzone zapisy nie pomieszczą się na urządzeniu. Stare nagrania są automatycznie nadpisywane nowymi. Ponadto, za sprawą wykorzystanego G-sensora, który uruchomi się w razie wstrząsu lub nagłego hamowania, kamera zabezpieczy kluczowe dane i nie dopuści do ich nadpisania. To doskonałe rozwiązanie jak na kamerę z tej półki cenowej. Ponadto, wideorejestrator został wyposażony w specjalny tryb parkingowy. To rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach, gdy musimy zostawić samochód w niepewnym miejscu lub pośród ciasno zaparkowanych samochodów. W razie zderzenia kamera uruchomi się automatycznie i zarejestruje obszar przed pojazdem. Ułatwi to ujawnienie sprawcy kolizji. To zdecydowanie najlepsza kamera w tym segmencie cenowym!

XBLITZ Z4: 139 zł

100-procentowa pewność

Wyjście integracyjne, uroczystość rodzinna, a może huczne wesele? Zakrapiane alkoholem imprezy wiążą się z ryzykiem, że nawet pomimo dobrego samopoczucia, następnego dnia ilość alkoholu we krwi może przekraczać dozwolone normy. Dlatego też warto wyposażyć się w alkomat i kontrolować swój stan po spożyciu alkoholu. To nie tylko troska o własne bezpieczeństwo, ale również wyraz odpowiedzialności za innych uczestników ruchu drogowego. Alkomat to stosunkowo nieduży wydatek, natomiast korzyści z jego używania są ogromne.

Marka Xblitz ma w swojej ofercie całą gamę alkomatów, zarówno półprzewodnikowych, jak i elektrochemicznych. Na szczególne uwzględnienie zasługuje bestsellerowy model Xblitz Spirit, który jest doskonałym połączeniem świetnej jakości oraz przystępnej ceny.

Pomysł na prezent świąteczny dla mężczyzny do 200 zł 2

Co zatem wyróżnia ten produkt?

Jest lekki, poręczny, przez co z łatwością zmieści się w schowku samochodowym. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta: wystarczy tylko go włączyć i po chwili dmuchnąć w ustnik. Wynik badania wyświetli się w przeciągu kilku sekund. Design cieszy oko, przez co produkt z całą pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn. Dodatkowo producent zapewnia darmową kalibrację przez okres 1 roku od zakupu alkomatu.

XBLITZ Spirit: 119 zł

Do końca listopada w sklepie internetowym marki Xblitz możecie zakupić dowolny produkt z 15-procentową zniżką po wpisaniu kodu: ’prezentownik2021′. Promocja dotyczy jednego produktu lub kilku artykułów, których łączna wartość przekracza 150 zł.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button