Artykuły

Ofensywa modelowa BMW

Charakterystyczne logo, które przedstawia stylizowany krąg śmigła i barwy Bawarii od lat przyprawia miłośników motoryzacji o dreszcze. Sportowy charakter, niezawodność, wysoki stopień bezpieczeństwa i szeroki wybór luksusowych modeli zapewniły Niemcom doskonałą renomę wśród kierowców na całym świecie. Ta opinia towarzyszy im do dziś. Co obecnie bawarska marka oferuje swoim najbardziej wymagającym klientom?

Nie da się ukryć, że ostatnich kilkanaście miesięcy to niełatwy czas dla sektora motoryzacyjnego. Mimo widocznych oznak kryzysu, nie wszystkie marki zanotowały znaczące spadki. Tak było między innymi w przypadku BMW. Auta z niemieckiej fabryki są wręcz idealnym wyborem na niepewne czasy. Niezawodne podzespoły, dopracowana w każdym calu konstrukcja i najwyższa jakość wykonania dają gwarancję bezproblemowej eksploatacji samochodu. Warto więc przyjrzeć się obecnej ofensywie modelowej bawarskiego producenta.

Luksusowe modele BMW. Co oferuje BMW Motorrad?

W obecnej gamie modelowej firmy BMW znajdziemy przede wszystkim luksusowe modele, adresowane do najbardziej wymagających kierowców. W segmencie kompaktów prym wiedzie BMW serii 2 Gran Coupe, który na tle większości konkurencji wyróżnia się przestronną kabiną oraz najwyższą jakością wykończenia. Model mierzy 452,5 cm długości, co pozwala w komfortowych warunkach spędzić nawet długą podróż. Na dwójkę warto zdecydować się także ze względu na pojemny bagażnik i mocne silniki – już podstawowa jednostka ma osiągi 136 KM i 220 Nm.

Pora na nowy model? Klasa luksusowa BMW oferuje naprawdę wiele

Jeśli chodzi o nowe samochody ze stajni BMW, na uwagę zasługuje także model X2. To ciekawe połączenie SUV-a i coupe. Zapewniając komfort jazdy znany z segmentu SUV-ów, wyróżnia się wizualną lekkością i zwrotnością typową dla coupe. W dobie kryzysu klimatycznego cieszy dostępność wariantu hybrydowego. W wersji plug-in samochód może być ładowany bezpośrednio z gniazdka, a na jednym ładowaniu przejeżdża nawet 50 km. Przy regularnym ładowaniu pozwala ograniczyć spalanie do poniżej dwóch litrów.

Nowe BMW – nowe umiejętności. Szkolenia BMW Driving Experience

Dla wszystkich kupując samochód z nowej gamy modelowej BMW na pewno ciekawą opcję będzie możliwość wzięcia udziału w szkoleniach z serii BMW Driving Experience. Odbywające się na odpowiednio przystosowanych torach lekcje pozwalają znacznie udoskonalić swoją technikę jazdy. Ich uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak wydajnie kontrolować auto, zwiększyć uwagę i podnieść poziom przyjemności płynącej z prowadzenia samochodu. Tematyka szkoleń jest zróżnicowana, a w programie coś dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i zawodowcy.

BMW Comfort Lease – odkryj świat BMW dzięki atrakcyjnym formom finansowania

Kolejny argument przemawiający za wyborem samochodów z obecnej oferty BMW to atrakcyjne formy finansowania dostępne w programie  BMW Comfort Lease. Oferta dostępna jest do wszystkich klientów – nie tylko przedsiębiorców – i pozwala znacznie obniżyć ratę w porównaniu do tradycyjnych leasingów. osoby prowadzące firmę na pewno ucieszy fakt, że Comfort Lease ma zalety leasingu operacyjnego i umożliwia wliczenie opłaty początkowej oraz kolejnych rat jako koszty uzyskania przychodu.

Dealer BMW – jak wybrać? Bogata oferta i usługi serwisowe

Na wybór BMW warto zdecydować się także z uwagi na doskonale rozwiniętą sieć salonów dealerskich i autoryzowanych serwisów. Bez względu na to, gdzie mieszkacie, bez problemu znajdziecie miejsce, w którym kupicie wybrany model lub zlecicie prace serwisowe. Łatwo dostępne są też oryginalne części zamienne.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button