Artykuły

Nowy Volkswagen w wyprzedaży rocznika? Brzmi świetnie!

Marka Volkswagen uchodzi w Polsce za jedną z pewniejszych i sprawdzonych marek samochodów. Nic dziwnego, bowiem dzięki swojej solidności i zachowywaniu przez wiele, wiele lat doskonałej jakości wykonania, spasowania, osiągów czy wysokiego komfortu jazdy, Volkswagen stał się synonimem pragmatyczności, praktyczności i wygody.

Obecnie nowe modele Volkswagena mocno rozpychają się łokciami wśród samochodów marek segmentu premium i choć same raczej nie są klasyfikowane jako luksusowe auta, to są w stanie zapewnić niezwykle wysoki poziom luksusu, jednocześnie kosztując tyle, co samochody marek popularnych.

Brzmi świetnie, prawda? A wciąż trwają wyprzedaże rocznika, w których nowego Volkswagena upolujesz w jeszcze atrakcyjniejszej cenie niż dotychczas.

Rozsądny wybór. Po prostu

Korzyści zapewniane przez Volkswagena kierowcom oraz wszelkie zalety tej marki można skwitować, że Volkswagen to zwyczajnie rozsądny wybór. Wybór, który zapewnia kierowcom możliwie największy współczynnik oferowanych możliwość i jakości do rozsądnej ceny.

Volkswageny zawsze uchodziły za solidne i pewne auta, jednak obecnie coraz silniej prą one w kierunku segmentu premium. Wynika to z coraz bogatszego wyposażenia, wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnych technologii, które implementowane są przez producenta. Stąd też współczesne modele Volkswagenów z każdego segmentu cechują się niezrównanym poziomem bezpieczeństwa, nowoczesnymi systemami info-rozrywki uprzyjemniającymi podróżowanie czy wygodnymi rozwiązaniami gwarantującymi intuicyjną i komfortową eksploatację auta.

Volkswagen to rozsądny wybór. Po prostu!

Oszczędność? To się ceni!

Współcześnie samochody marki Volkswagen wyposażane są w jednostki silnikowe, które zapewniają odpowiednią dynamikę jazdy przy wyjątkowo oszczędnej konsumpcji paliwa. Dzięki temu auta Volkswagen z silnikami TSI oraz TDI z turbodoładowaniem bądź bezpośrednim wtryskiem gwarantują nie tylko duży moment obrotowy już od dolnego zakresu obrotów, ale jednocześnie są w stanie zapewnić kierowcom wyjątkowo długi czas jazdy na jednym baku.

Co więcej, oszczędności, jakie zapewniają nowe Volkswageny, nie ograniczają się wyłącznie do niskiego zużycia paliwa. Oszczędności w autach marki „dla ludu” jawią się również – a może i przede wszystkim – w wyjątkowej niezawodności oraz bezawaryjności, z której marka Volkswagen słynie od przeszło paru dekad.

Dlatego też wybierając Volkswagena, wybierasz sprawdzone, niezawodne oraz ekonomiczne auto, które jednocześnie zapewni Ci pazur, którego oczekujesz od swojego przyszłego samochodu marzeń.

Zapewnij sobie 5 lat spokojnej i bezproblemowej jazdy

Nowe Volkswageny sprzedawane są z opcjonalnym pakietem Safe+, które zapewniają pełną, stuprocentową ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami napraw. Taki pakiet można wykupić nawet do 3 lat po upływie 2-letniej gwarancji producenta lub do przebiegu 150 tysięcy kilometrów!

Volkswagen zaoferuje Ci więcej, niż myślisz. Przekonaj się na własne oczy, odwiedzając stronę internetową dealera Volkswagen Krotoski Warszawa.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button