Artykuły

Najlepsze motocykle cruiser dla początkujących

Zaprojektowane z myślą o wygodzie, motocykle typu cruiser to doskonały wybór dla początkujących.

Motocykle te są świetną opcją dla początkujących ze względu na wygodne siedzenie i jego niską wysokość. Cruisery są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów silnika i podwozia, co oznacza, że ​​niezależnie od poziomu umiejętności jeździeckich, zawsze znajdziesz idealny motocykl dla siebie.

Nasz przewodnik zawiera modele zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób. A tutaj można znaleźć motocykle na sprzedaż.

Honda Rebel 500

Honda Rebel 500 ABS to świetna opcja dla początkujących i łatwa do dostosowania, jeśli planujesz znacznie zmienić jej początkową „formę”.

Honda Rebel 500 jest przystępna cenowo i uniwersalna. Ciężko znaleźć lepszy motocykl typu cruiser dla początkujących. Dwucylindrowy silnik zapewnia ogromną moc, pozwalając jednocześnie mniej doświadczonym motocyklistom jeździć we własnym tempie i rozwijać je, w miarę wzrostu umiejętności. Niska wysokość siodełka pozwala z łatwością dotykać podłoża również niższym osobom. Sprawdź nasz test porównawczy Hondy Rebel 500 z 2018 roku oraz Harleya-Davidsona Sportstera z 2018 roku, który jest kolejnym świetnym motocyklem dla początkujących.

Yamaha Star Bolt

Yamaha Star Bolt to połączenie klasycznego stylu cruisera oraz japońskiej precyzji.

To świetny motocykl dla początkujących: stylowy i w dobrej cenie. Wyposażony w chłodzony powietrzem dwucylindrowy silnik o pojemności 942 cm3, Star Bolt stara się wypełnić lukę między amerykańskim stylem a japońską produkcją. Akcenty, takie jak okrągły reflektor, amortyzatory i minimalistyczny styl sprawiają, że Bolt jest świetną opcją dla osób, które chcą spersonalizować swój motocykl.

Harley-Davidson Sportster 883

Podstawowy element oferty Harley-Davidson, Sportster 883 ma ponadprzeciętną moc i ogromny rynek części zamiennych.

Sportster to świetny cruiser dla początkujących z wielu powodów – dobry, prosty silnik, minimalistyczny styl, przystępna cena oraz fakt, że w zasadzie od bardzo dawna się nie zmienia. Jeśli chcesz naprawdę spersonalizować motocykl, istnieje kilka innych, które można łatwiej przekształcić niż ten. Chłodzony powietrzem silnik dwucylindrowy o pojemności 833 cm3 to amerykański klasyk- i jednocześnie wyznacznik kultowego stylu Harleya-Davidsona.

Kawasaki Vulcan S

Motocykl Vulcan S ABS Cafe jest stylizowana, ale możesz zdecydować się na model podstawowy i nadać mu swój własny styl.

Kawasaki Vulcan S to lekki i uniwersalny motocykl. Posiada silnik chłodzony cieczą, ramę kratową i inne nowoczesne technologie, które odróżniają go od innych, bardziej klasycznych motocykli na tej liście.

Indian Scout

Yamaha Star Bolt to połączenie klasycznego stylu cruisera oraz japońskiej precyzji.

Motocykl Indian Scout to jeden z najlepszych modeli, jakie pojawiły się na rynku od lat. Ma niskie siedzenie, dużą moc i dobrze wygląda, a jednocześnie stosunkowo łatwo go przerobić. Popularny model, który dzięki chłodzonemu cieczą dwucylindrowemu silnikowi o pojemności 1138 cm3 ma osiągać ponad 100 km/h. Dostępny jako Bobber, Scout Sixty o pojemności 999 cm3 lub podstawowy Scout, ten szybki motocykl jest świetną opcją dla początkujących. Sprawdź nasze pierwsze wrażenie tego niesamowitego motocykla, aby uzyskać więcej informacji.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button