Artykuły

Myjka ciśnieniowa Kärcher K4

W domu, w pracy, w ogrodzie – myjka Kärcher K4 to innowacyjne urządzenie zaprojektowane z myślą o skutecznym czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni. Poszczególne modele wyposażono w wysokociśnieniowy wąż, pistolet, lancę Vario Power z regulacją ciśnienia, filtr oraz lancę z dyszą rotacyjną do usuwania trudnych zabrudzeń. Myjka ciśnieniowa Kärcher posiada ponadto szereg praktycznych akcesoriów ułatwiających sprzątanie i przechowywanie sprzętu (m.in.  system Quick Connect,  czy też system podawania środków czyszczących).

Myjka ciśnieniowa K4, to urządzenie  o wszechstronnym zastosowaniu, które dostępne jest w kilku wariantach. Każdy z nich wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, nowoczesnym designem i wydajnością. Myjka ciśnieniowa Kärcher jest poręczna i łatwa w obsłudze. Doskonale radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami.

Kärcher K4 Compact Home

Szukasz wydajnej myjki ciśnieniowej, która sprawdzi się w warunkach domowych? Model K4 Compact będzie strzałem w „10”! Z pomocą tego kompaktowego urządzenia szybko i efektywnie wyczyścisz małe oraz większe powierzchnie. Myjka przyda się również w ogrodzie i na tarasie – poradzi sobie z mchem, sadzą i innymi zabrudzeniami na kostce granitowej. Silnik chłodzony wodą diametralnie zwiększa żywotność urządzenia, a jednocześnie gwarantuje płynną i cichą pracę.

Kärcher K4 Premium Full Control Home

W ofercie niemieckiego producenta znaleźć można również myjkę ciśnieniową Kärcher K4 Premium Full Control Home, wyposażoną w poręczny pistolet spryskujący Full Control z wyświetlaczem LED oraz innowacyjny system Plug 'n’ Clean, czyli funkcję szybkiej aplikacji preparatu czyszczącego. W skład zestawu wchodzi środek do czyszczenia elewacji oraz przystawki T-Racer T 350, umożliwiające mycie dużych, płaskich powierzchni. Kärcher K4 Home Premium pozwoli skutecznie usunąć plamy i zabrudzenia z fasady budynku, schodów czy też z podjazdu.

Wysokociśnieniowa myjka samochodowa Kärcher

Kärcher K4 Full Control Home to również niezastąpione urządzenie dla wszystkich zmotoryzowanych. Doskonale sprawdzi się do mycia samochodu. Z pomocą tego sprzętu szybko, ale dokładnie wyczyścisz każdy element bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Doskonałe parametry techniczne myjek Kärcher sprawiają, ze urządzenie działa niezwykle skutecznie, a jednocześnie jest delikatne dla czyszczonych powierzchni.

Kärcher K4 Power Control

To kolejna odsłona innowacyjnej myjki ciśnieniowej K4, która doskonale sprawdzi się w ogrodzie i otoczeniu domu. Zda egzamin również jako myjka samochodowa. Z jej pomocą łatwo wyczyścisz meble ogrodowe, taras, narzędzia ogrodnicze, chodnik czy podjazd. Aplikacja Kärcher Home & Garden pozwoli dobrać odpowiednie ciśnienie dopasowane do rodzaju czyszczonej powierzchni.

K4 Full Control vs Power Control

Myjka Kärcher do domu oraz ogrodu pozwoli zadbać o czystość i nienaganny wygląd niemal wszystkich powierzchni płaskich – poziomych czy też pionowych. Dodatkowym udogodnieniem w przypadku urządzenia wysokociśnieniowego K 4 Power Control jest kompleksowe wsparcie za pośrednictwem konsultanta mobilnego w aplikacji Kärcher Home & Garden – w jednym miejscu znaleźć można fachowe porady, instrukcje oraz szczegółowe informacje na temat użytkowanego sprzętu Kärcher.

Kärcher K4 – cena

Koszt zakupu myjki ciśnieniowej Kärcher zależeć będzie przede wszystkim od modelu urządzenia oraz dostępnych akcesoriów. Ile kosztuje Kärcher K4 Compact? Cena waha się w granicach 900-1000 zł brutto. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button