Artykuły

Ford Kuga – tak powinien wyglądać SUV dla rodzin

Dla rodziny zrobisz wszystko. Dbasz o jej bezpieczeństwo każdego dnia, troszczysz się, aby mieli to, co najlepsze. Kiedy zaś przychodzi do wyboru samochodu, dlaczego miałbyś się kierować innymi wartościami? Do takich wniosków doszli również twórcy modelu Kuga, który w stajni Forda piastuje zaszczytną rolę rodzinnego SUV-a. Jak Ford dopasował swój model do rodzin? Czym zaskarbił sobie ich serca?

Bezpieczeństwo przyszłości

Ford stosuje w swoich samochodach wiele nowoczesnych systemów, które sprawiają, że podróżowanie autem z niebieskim emblematem stało się synonimem bezpieczeństwa. System Ford Co-Pilot 360 to asystent kierowcy zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ponadto Ford Kuga posiada dopracowany system utrzymania pojazdu na pasie ruchu, inteligentny tempomat, Active Park Assist 2, przednią kamerę z szerokim kątem widzenia, kamerę cofania, inteligentne reflektory, system rozpoznawania znaków drogowych czy system odpowiedzialny za monitorowanie martwego pola widzenia w lusterkach. Jest bezpiecznie.

Przestronność

Dla każdej rodziny 2+2, zaraz za bezpieczeństwem, największe znaczenie przy wyborze samochodu ma komfort i przestronność. Pojemność bagażnika musi udźwignąć wakacje nad morzem, a wnętrze codzienne podróże do szkoły z dwoma fotelikami na tylnej kanapie. To wszystko bez najmniejszego problemu odnajdziesz w Fordzie Kuga.

Hybryda = oszczędność

Ford Kuga dostępny jest w opcjach z różnymi jednostkami napędowymi – w tym rozwiązaniem typu Plug-in Hybrid, zapewniającym oszczędność paliwa przy optymalnej dynamice prowadzenia. Oszczędność jest możliwa do osiągnięcia dzięki elektrycznemu zasięgowi samochodu do nawet 68 km w cyklu miejskim. Poczuj prawdziwą moc płynącą z prowadzenia Forda Kuga, decydując się na jego hybrydową wersję.

Technologia

W samochodzie znajduje się również zamontowany modem FordPass Connect, który umożliwia łączność z internetem przez Wi-Fi dziesięciu urządzeniom jednocześnie. Kierowca może pobrać aplikację, która przy wykorzystaniu modemu pozwala zarządzać wieloma funkcjami pojazdu z poziomu telefonu. Ford Kuga jest samochodem, który doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i na długich trasach.

Ford Kuga – gdzie kupić?

Ogromna ilość udogodnień, ekonomia jazdy i bezpieczeństwo sprawiają, że jest to samochód, który spełnia motoryzacyjne marzenia kierowców. Ford Kuga dostępny jest u Autoryzowanych Dealerów Ford. Jednym z nich jest Salon Auto-Boss, działający na terenie Śląska. Na miejscu uzyskasz wszelkie niezbędne informacje dotyczących oferty aut i form finansowania. Umów się na jazdę próbną w Auto-Boss i przekonaj się, że Ford Kuga jest samochodem wartym zakupu.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button