Artykuły

Czy warto zdecydować się na leasing Mercedesa – jakie korzyści?

Mercedes to marka ceniona przez kierowców za elegancję i niezawodność. Dowiedz się czy warto zdecydować się na leasing jednego z modeli tego auta oraz poznaj korzyści, jakich możesz się spodziewać po podpisaniu umowy leasingowej!

Prowadząc firmę, dobrą strategią jest podejmowanie działań, które pozwolą nie tylko zyskać prestiż, ale także zapewnią jak najlepsze efekty przy jednocześnie zmniejszonych nakładach. W tym celu warto wziąć pod uwagę leasing Mercedesa, który skutecznie zareklamuje przedsiębiorstwo jako solidne i godne zaufania. W naszym artykule dowiesz się, dlaczego leasing Mercedesa to dobry krok w stronę umocnienia pozycji na rynku oraz na czym dokładnie to wszystko polega.

Czym jest leasing Mercedesa?

Na czym właściwie polega leasing Mercedesa? Pojazd zostaje uzyskany od leasingodawcy, który pobiera za niego miesięczny abonament o określonej kwocie. Po zakończeniu okresu leasingu, auto można wykupić na własność za dużo niższą kwotę, niż ta, która obowiązuje aktualnie na rynku. Jest to więc doskonała możliwość na udostępnienie pracownikom wysokiej jakości firmowych samochodów, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu funduszy należących do przedsiębiorstwa. Dzięki temu nie trzeba dokonywać kosztownego zakupu pojazdów, a także w prosty sposób można wymieniać je co pewien czas na nowsze modele, dopasowane do obecnie panujących standardów bądź aktualnych potrzeb firmy.

Jakie korzyści przyniesie firmie leasing Mercedesa?

Co można zaliczyć do najistotniejszych plusów, jakie obejmuje leasing Mercedesa przez właścicieli firmy?

  • Oszczędność – opłacając miesięczny abonament, który obowiązuje podczas okresu leasingowania auta, zaoszczędzisz sporą kwotę w porównaniu do zakupu pojazdu. Ponadto, miesięczna opłata będzie dopasowana do twoich możliwości finansowych, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na pozostałych inwestycjach. Leasing można również wliczyć w koszty uzyskania przychodów, co przyniesie firmie wiele korzyści oraz pozwoli jeszcze więcej zaoszczędzić;
  • Dopasowanie oferty do potrzeb firmy – wybór aut marki Mercedes jest bardzo szeroki, również podczas korzystania z leasingu. To rozwiązanie umożliwi ci dopasowanie auta zgodnie z potrzebami pracowników, którzy będą z nich korzystać. W przypadku zakończenia okresu leasingu, przy dużym zadowoleniu użytkowania konkretnego modelu, istnieje możliwość wykupienia go za niewielką kwotę, by dalej służyło firmie, jednak już na własność;
  • Efektywność – nowoczesne auto będzie kojarzone z marką, co zdecydowanie wpłynie na jej korzyść. Nie bez znaczenia jest także komfort twój oraz twoich pracowników, którzy będą mieli możliwość wykonywać służbowe obowiązki w niezwykle dogodnych warunkach.

Leasing Mercedesa – co warto wziąć pod uwagę, zanim się na niego zdecydujesz?

Zanim zdecydujesz się na to rozwiązanie, wybierz rzetelną firmę leasingową, posiadającą dobrą opinię wśród osób korzystającej z jej usług. Wnikliwie zapoznaj się z jej ofertą oraz zwróć uwagę na jakość dostępnych pojazdów oferowanych klientom. Na stronie https://vleasing.pl wypełnij formularz o leasing, a specjalista w Twoim imieniu wynegocjuje najlepsze warunki finansowania. Bogate doświadczenie firmy i korzystne warunki współpracy to niezbędne kryteria, jakie powinieneś wziąć pod uwagę podczas poszukiwania firmy leasingowej.

Dlaczego Mercedes to marka dla twojej firmy?

Leasing Mercedesa to najlepszy sposób na nadanie przedsiębiorstwu prestiżu, który w praktyce przyciąga większe ilości klientów oraz wzbudza zaufanie kontrahentów. Decydując się na pozyskanie samochodów konkretnie tej marki, niezależnie od branży, w której działasz, zaprezentujesz się profesjonalnie. Ważną kwestią jest także jakość aut produkowanych przez markę Mercedes – nie bez powodu są one zaliczane do cenionych i bezawaryjnych pojazdów, które pozwolą swobodnie poruszać się nawet w bardziej wymagających warunkach. Jeżeli prowadzisz własną firmę, leasing Mercedesa będzie korzystny zarówno dla ciebie, jak i twoich pracowników.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button