Artykuły

4Trans – wszystko czego potrzebuje Twój transport

Nowoczesny i intuicyjny program 4Trans został opracowany, by zaoferować zintegrowane rozwiązania dla transportu. To specjalne oprogramowanie złożone z modułów pozwalających na kontrolę czasu pracy kierowców oraz wykrywanie manipulacji przy danych cyfrowych i danych zapisywanych przez tachografy.

Program 4Trans dla firm transportowych – zakres możliwości 

Kontrola czasu pracy kierowców. Specjalny program dla transportu dedykowany firmom transportowym umożliwia kontrolę czasu pracy oraz nie pozwala na ew. próby manipulacji przy danych cyfrowych oraz z tachografów, czyli pomoże poprawić wydajność w firmie i zapewnić bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Poza tym program można dostosować do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Posłuży do uzyskania niezbędnej podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy ewidencji czasu pracy. 

Obliczenie płacy minimalnej w wybranych krajach. Oprogramowanie potrafi rozliczyć w pełni nie tylko ewidencje czasu pracy kierowców czy delegacje zgodnie z przepisami, ale też płacę minimalną w różnych krajach, takich jak Francja, Niemcy czy Norwegia. Szeroka funkcjonalność 4Trans sprawia, że budzi ono duże zainteresowanie na rynku.

Obsługa programu jest prosta. Należy jedynie wprowadzić do programu dane, które trzeba również wysłać do firm, które zajmują się naszym rozliczeniem. Są to odczyty kart kierowców oraz dokładne daty wyjazdu i powrotu kierowcy z bazy oraz przekroczenie granic z innymi państwami. Program 4Trans przetworzy otrzymane dane i na ich podstawie policzy wynagrodzenie, również za godziny nadliczbowe i nocne oraz ew. dyżury. 

Firma Inelo, producent oprogramowania zapewnia wsparcie klientom – można skorzystać z porad trenerów, którzy prowadzą odpowiednie szkolenia i zajmują się wdrażaniem oprogramowania. Dodatkowo 4Trans wykaże wyrównanie do wynagrodzenia minimalnego w innych państwach, co może być pomocne dla wielu firm. 4Trans sprawia, że praca może przebiegać szybciej i sprawniej.

Inne funkcjonalności programu. 4Trans pozwala też zlokalizować pojazd na mapie czy sprawdzić status realizacji zlecenia. Można go wykorzystywać lokalnie na jednym komputerze, ale też sieciowo, podłączając aż do kilkudziesięciu stanowisk jednocześnie. To świetne rozwiązanie, by zarządzać firmą transportową w sposób nowoczesny – pomaga w optymalizacji codziennej pracy oraz umożliwia jej szybszy i dynamiczny rozwój.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button