Artykuły

ViaMichelin – nawigacja online od Michelin

Nie każdy z Was wie o istnieniu ViaMichelin, całkiem przydatnej nawigacji udostępnionej przez makrowego producenta opon – firmę Michelin.  Nawigacja jest bardzo intuicyjna i dzięki ciekawym opcjom również niezwykle pomocna. Możemy precyzyjnie określić czas podróży z uwzględnieniem czasu oczekiwania przy bramkach na autostradzie.  W ViaMichelin mamy możliwość wyboru najkrótszej lub najoszczędniejszej trasy, ale również ciekawym wyborem może być wariant trasy turystycznej oraz zalecanej przez Michelin. Dostępne są punkty POI np: stacje obsługi pojazdów, restauracje, hotele oraz parkingi. Wszystko z poziomu zakładek dostępnych u góry strony.

Po wybraniu trasy, tuż pod mapą otrzymujemy dokładny plan wraz z informacjami o skrętach, gdzie się kierować i o ew. objazdach. Wyróżnikiem tej nawigacji są zaznaczone restauracje z przewodnika Michelin. 

ViaMichelin - nawigacja online od Michelin 2

 ViaMichelin to nawigacja udostępniająca wytyczenie trasy online z obszaru całej Europy. Działa w trybie online poprzez dostępne aplikacje na Android, iOS, stronę internetową, jak również można ją pobrać i używać w trybie offline.

Przydatne adresy:

Adres WWW: https://www.viamichelin.pl

GPS Traffic Speedcam Route Planner: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viamichelin.android.viamichelinmobile

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button