Artykuły

Ta firma pomoże Ci w złomowaniu lub kasacji auta

Samochód to rzecz, która potrafi wzbudzać wielkie emocje. Podczas zakupu jesteśmy podekscytowani i zachwyceni nowym nabytkiem. W trakcie użytkowania, gdy pojawia się konieczność naprawy, cena takiej usługi może doprowadzić do szewskiej pasji. Może zdarzyć się sytuacja, że ukochanego pojazdu nie da się już naprawić, a jego stan techniczny nie pozwala na to, aby sprzedać je komuś innemu. Wielu właścicieli takich nieużytecznych samochodów, zastanawia się, co ma z takim fantem zrobić. Przecież nie może w nieskończoność zajmować miejsca na podjeździe lub parkingu pod blokiem. Jedynym słusznym wyjściem jest złomowanie.

Kilka zdań na temat firmy Auto Kurek

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które specjalizują się w złomowaniu i kasacji samochodów. Wyróżnikiem firmy Auto Kurek jest profesjonalizm świadczenia usług. Przedsiębiorstwo działa w branży już od 1996 roku. Te prawie dwadzieścia pięć lat doświadczenia robi swoje. W ciągu roku złomuje się tu ponad 5300 samochodów.

Ekipa firmy Auto Kurek wypracowała sprawdzone standardy obsługi klienta. W swojej branży postrzegana jest jako lider, który kształtuje polski rynek recyklingu samochodów. Przedstawiciele firmy zapewniają możliwość kontaktu w wielu językach, w tym: arabskim, angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim. Wśród zadowolonych klientów firmy znajdują się zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele różnych firm.

Z jakich usług można skorzystać?

Firma Auto Kurek proponuje bardzo szeroki wachlarz usług związanych z samochodami. W ofercie firmy znajduje się:

  • skup samochodów osobowych przeznaczonych do kasacji,
  • skup samochodów osobowych przeznaczonych do handlu,
  • skup samochodów ciężarowych,
  • skup silników samochodowych,
  • sprzedaż części do samochodów osobowych,
  • sprzedaż części do samochodów dostawczych.

Warto podkreślić, że z wymienionych wyżej usług skorzystać mogą klienci z całego kraju. Mimo że centrala firmy mieści się w Radziejowie, to Auto Kurek realizuje skup aut  w wielu miastach, takich jak: PoznańWrocław lub Warszawa. Na współpracę z firmą mogą liczyć również mieszkańcy innych regionów, w tym: łódzkiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

Jak zgodnie z prawem pozbyć się niechcianego samochodu?

Kontaktując się z przedstawicielami firmy Auto Kurek, możemy liczyć na pełen profesjonalizm. Od czego zacząć procedurę złomowania auta? W pierwszej kolejności należy poinformować firmę o chęci skorzystania z usług. Można to zrobić poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej firmy. W obu przypadkach należy podać markę auta, model oraz rok produkcji.

Kolejny krok to dokonanie darmowej wyceny samochodu na podstawie takich informacji jak stan oraz kompletność pojazdu. Strony uzgadniają sposób odbioru pojazdu (odbiór przez firmę lub samodzielne dostarczenie przez klienta) oraz jego cenę. W końcowym etapie podpisywana jest umowa. Wtedy również dokonuje się unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Wszystkie czynności wykonywane są błyskawicznie.

Podczas złomowania pojazdu, ze strony jego posiadacza mogą pojawić się różnego rodzaju pytania. Zdarzają się przecież sytuacje, że auto nie posiada tablic rejestracyjnych lub brakuje w nim części. Odpowiedzi (FAQ) na tego typu wątpliwości można znaleźć na stronie internetowej firmy Auto Kurek.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button