Artykuły

Serwis blacharsko lakierniczy

W wyniku wypadku komunikacyjnego często się zdarza, że dochodzi do różnego rodzaju wgnieceń i zarysowań w karoserii. Wymagana jest wówczas interwencja fachowców. Niezbędny często jest także samochód zastępczy. W przypadku takich usterek warto zgłosić się do dobrego serwisu blacharskiego. Sprawdzeni fachowcy szybko uporają się z usterką. Najlepiej sprawdzi się autoryzowany serwis i warto szukać takich właśnie miejsc. W najbardziej obleganych miejscach czas naprawy nie zawsze będzie wydłużony – dobry serwis blacharski posiada zwykle wystarczającą liczbę pracowników do obsłużenia nawet wielu klientów. Jeśli zastanawiasz się, jaki serwis blacharsko lakierniczy wybrać i kiedy zdecydować się na przeprowadzenie napraw, zapraszamy do lektury.

Serwis blacharsko lakierniczy – kiedy zdecydować się na przeprowadzenie napraw?

Wiele osób zastanawia się, kiedy jest odpowiedni czas na to, żeby odwiedzić serwis blacharsko lakierniczy. Zwykle konieczność wykonania takich prac pojawia się po kolizji lub jeśli dojdzie do szkody na parkingu. Warto pamiętać, że nie zaleca się czekania, aż rysa się pogłębi. Nawet niewielka rysa, narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wymaga interwencji specjalisty. W razie wypadku warto pamiętać też o możliwości skorzystania z polisy ubezpieczeniowej.

Serwis lakierniczy – zakres oferty

Zakres oferty serwisu blacharsko lakierniczego jest zwykle bardzo szeroki. W serwisie www.nova-auto.pl możesz dokonać pomiarów oraz naprawy na ramie naprawczej, prostowania, spawania lub wymiany elementów konstrukcyjnych auta, wymiany uszkodzonych szyb, lakierowania i konserwacji, nakładania warstwy ochronnej na lakier, a także wymiany części karoserii, takich jak zderzaki, błotniki, drzwi. Do wykonania tych napraw konieczna jest specjalistyczna wiedza, profesjonalne doświadczenie, wysokiej klasy sprzęt i niezwykła precyzja. Jeśli więc w wyniku kolizji drogowej lub innej sytuacji doszło do uszkodzenia lakieru w Twoim pojeździe, wybierz najlepszy salon blacharsko lakierniczy.

Jak wybrać zakład blacharsko lakierniczy?

Dobre serwisy blacharsko lakiernicze chwalą się na przykład, że  „obsługą szkodową realizujemy bezpośrednio z klientem”. Jest to istotne, bo znacznie skraca czas obsługi tego procesu. Jeśli dodatkowo w komunikacji firmy pojawia się hasło „posiadamy szerokie uprawnienia w zakresie likwidacji szkód, dzięki czemu formalności są szybsze” oznacza to, że całą naprawę uda się zrealizować sprawnie i bez długiego czasu oczekiwania. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button