Artykuły

Sprawdź czy TMS Nawigator jest dla Ciebie

TMS Nawigator to innowacyjny i nowoczesny system dedykowany dla transportu FTI (Full Truck Load). Zbudowany jest z wielu modułów znacznie przyspieszających poszczególne etapy pracy spedytorów. TMS Nawigator wspiera zarówno planowanie, jak i organizację transportu w Twojej firmie.

Co usprawni TMS Nawigator w Twojej firmie?

Jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem TMS Nawigator, sprawdź jakie procesy pomoże Ci usprawnić. Przede wszystkim wspiera ustalanie tras przejazdów, wskazując te najbardziej optymalne. Dodatkowo pomaga w doborze odpowiedniej floty samochodowej. Dzięki TMS Nawigator zyskujesz również pełną kontrolę, obsługę oraz monitoring transportu i magazynu. To innowacyjne narzędzie wspiera pozyskiwanie nowych zleceń oraz umożliwia bieżący kontakt z kierowcami przez SMS, urządzenie telematyczne lub aplikację mKierowca.

Narzędzie idealne dla spedytorów

TMS Nawigator to narzędzie, które bez dwóch zdań ułatwia życie spedytora. Po pierwsze przejmuje część pracy związanej z zarządzaniem zleceniami, dzięki przemyślanej automatyzacji. Stwarza tym samym przestrzeń i możliwość skupienia się na innych istotnych obszarach działalności firmy.

TMS Nawigator dokładnie analizuje rentowność przyjmowanych zleceń i daje możliwość tworzenia dowolnych zestawień. Krótko mówiąc – dzięki TMS Nawigator zyskujesz pełną kontrolę i wiesz co Ci się najbardziej opłaca.

TMS Nawigator bardzo szybko rejestruje i rozlicza zlecenia, wykorzystując mapy dedykowane dla transportu ciężkiego. Nie musisz pamiętać o wystawianiu dokumentów przychodowych – nasze narzędzie zrobi to za Ciebie. Dodatkowo zajmie się rozliczeniem kosztów ogólnozakładowych i zleceń oraz weryfikacją poprawności faktur kosztowych.

Minął termin zapłaty? Nie przejmuj się. TMS Nawigator nie tylko rejestruje płatności, ale także automatycznie wysyła przypomnienie i wezwanie do zapłaty.

TMS Nawigator to jedno narzędzie i ogrom możliwości. Jest zintegrowany z zewnętrznymi systemami pozyskiwania zleceń, a dzięki jego działaniu możliwa jest minimalizacja strat i nadużyć występujących podczas realizowania usług transportowych. To właśnie tutaj możesz przechowywać szczegółową bazę kontrahentów wraz z oceną ich wiarygodności oraz opcją ustalania limitów kredytowych.

Jakie funkcjonalności posiada TMS Nawigator?

Obok korzyści płynących z wprowadzenia narzędzia TMS Nawigator do Twojej firmy, otrzymujesz też szereg funkcjonalności. Do najważniejszych należą: rozbudowany system CRM, szybka i sprawna komunikacja z kierowcami przez różne urządzenia, kartoteka kierowców i pojazdów obcych czy wielopłaszczyznowe analizy kosztów, przychodów i zleceń.

Można powiedzieć, że TMS Nawigator to zautomatyzowany project manager Twojej firmy, który świetnie sprawdza się także w roli księgowej. Dzięki swoim funkcjonalnościom, TMS Nawigator zadba o Twoją przestrzeń do jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button