Artykuły

Nowy samochód dla firmy? Poznaj atrakcyjne rozwiązanie mAuto

Firmowy samochód prosto z salonu za kilkaset złotych miesięcznie? Z odpowiednią ofertą to możliwe. Zajrzyj do wirtualnego salonu mAuto i przekonaj się, jak rozbudować flotę pojazdów bez ponoszenia wysokich kosztów.

Wirtualny najem – na czym polega?

Oferta wirtualnego najmu długoterminowego to stosunkowo nowe rozwiązanie dostępne na rynku rozwiązań dla firm. Sam najem to nic innego jak forma umowy zawieranej między przedsiębiorcą a stroną wynajmującą. Samochód zostaje przekazany do użytku firmowego w zamian za dokonywanie regularnych opłat w formie rat. Ich wysokość będzie zależeć od wartości pojazdu i czasu trwania umowy – może to być od 24 do 48 miesięcy.

Istotną cechą w tym przypadku jest także forma takiego rozwiązania. W mAuto wynajem nowego samochodu dla firmy odbywa się w pełni zdalnie. Za pośrednictwem portalu możesz znaleźć auto odpowiadające potrzebom Twojej działalności. Dzięki dostępnym filtrom określisz m.in. rodzaj nadwozia, stan oraz model poszukiwanego samochodu. mAuto pozwala także wybrać warunki finansowania takie jak wysokość wkładu własnego oraz czas trwania umowy.

Najem w mAuto – dlaczego warto skorzystać?

Dlaczego oferta najmu długoterminowego jest tak atrakcyjna dla przedsiębiorców? Przede wszystkim oferuje możliwość rozszerzenia firmowej floty o nowy samochód bez nadwyrężania budżetu. W wirtualnym salonie mAuto posiadanie wkładu własnego nie jest warunkiem koniecznym. Dzięki temu możesz swobodnie inwestować w rozwój firmy bez ryzyka utraty finansowej elastyczności.

Sam najem jest również korzystną formą finansowania, która pozwala obniżyć koszty związane z nabyciem samochodu. Rata najmu może być niższa niż np. w przypadku tradycyjnego leasingu. To dlatego, że jest wyliczana nie od całej wartości samochodu, a jedynie od jej utraty.

Jakie samochody są dostępne w ofercie najmu?

Najem w mAuto to wyjątkowa oferta umożliwiająca rozbudowę firmowej floty o samochody prosto z salonu. Lista dostępnych aut obejmuje takie marki jak Audi, Hyundai, Seat oraz Ford. Każdy z pojazdów możesz dokładnie obejrzeć bez wychodzenia z domu dzięki technologii Virtual Car 360 lub w salonie mAuto.

Dodatkowo w cenie miesięcznej raty możesz również uzyskać atrakcyjne ubezpieczenie w jednym z wybranych wariantów. To Ty decydujesz, z jakich dodatkowych usług skorzystasz, dzięki czemu masz jeszcze większy wpływ na ostateczną wysokość raty wynajmu pojazdu. Nie martwisz się o nic z pakietem usług w cenie i opłatą wstępną nawet 0 zł.

Cały proces wyboru oferty odbywa się zdalnie – tak samo, jak odbiór samochodu. Auto będzie dostępne od ręki, wiec wybrany pojazd będzie gotowy zaraz po zamówieniu. Możesz go odebrać osobiście lub skorzystać z dostawy pod umówiony adres na terenie Polski, bez dodatkowych kosztów.

Wejdź na stronę mAuto poznaj pełną ofertę nowych samochodów.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button