Artykuły

Leasing Mercedesa, czyli korzystny sposób na spełnienie swojego motoryzacyjnego marzenia

Mercedes to synonim klasy, luksusu i najwyższego komfortu jazdy. Jednocześnie wielu z nas intuicyjnie uważa, że nie może sobie pozwolić na posiadanie samochodu niemieckiej marki. Zakup gotówkowy fabrycznie nowego auta rzeczywiście stanowiłby duże obciążenie dla budżetu. Od czego jednak jest leasing operacyjny? Z tej opcji bardzo chętnie korzystają polscy przedsiębiorcy, którzy w ten sposób mogą zafundować sobie samochód bardzo wysokiej klasy, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym. Dowiedz się, jak znaleźć korzystną ofertę na leasing Mercedesa.

Dla kogo?

Leasing operacyjny to forma finansowania zakupu samochodu osobowego lub użytkowego skierowana do przedsiębiorców. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, i to z kilku powodów:

  • Leasing operacyjny zwalnia z konieczności ponoszenia wysokiego kosztu początkowego zakupu auta (przedsiębiorca może zachować posiadaną gotówkę i tym samym zapewnić sobie płynność finansową).
  • Leasing jest stosunkowo łatwo dostępny, uproszczona procedura pozwala uzyskać finansowanie również małym firmom.
  • Rata leasingu oraz wszelkie inne opłaty stanowią koszt uzyskania przychodu przedsiębiorcy (optymalizacja podatkowa). Jeśli samochód będzie użytkowany wyłącznie w celach służbowych, to można odliczyć 100% poniesionych kosztów, zarówno na gruncie podatku dochodowego, jak i podatku VAT.

Te argumenty decydują o tym, że leasing operacyjny wciąż stanowi podstawowy wybór przedsiębiorców zainteresowanych wprowadzeniem nowego pojazdu do firmy.

Szeroki wybór modeli Mercedesa dostępnych w ofertach leasingu

Aktualna gama modelowa niemieckiej marki jest tak imponująca, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mercedes skupia się na modnym segmencie SUV-ów – modele GLC, GLA, GLE czy GLB należą do najchętniej wybieranych w ofertach leasingu.

Jeśli preferujesz mniejsze czy niżej zawieszone samochody, w tym klasyczne limuzyny, to poszukaj dobrej oferty na leasing Mercedesa E Klasa, C Klasa, CLA, B Klasa, CLS lub A Klasa.

Nie masz czasu na analizowanie ofert? Znamy wygodne rozwiązanie

Na polskim rynku działa wiele firm leasingowych, których oferty na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbliżone, natomiast istotnie różnią się szczegółami – i tym samym ostatecznym kosztem dla leasingobiorcy. Zebranie i przenalizowanie np. kilkunastu ofert zajmuje mnóstwo czasu, na którego nadmiar prawdopodobnie nie narzekasz.

Nasza propozycja? Skorzystaj z usługi iBemo, w ramach której zyskujesz bezpośredni dostęp do najlepszych ofert leasingu operacyjnego. Doradca iBemo wyselekcjonuje dla Ciebie te oferty, które są w Twoim zasięgu, pomoże Ci skonfigurować wymarzony egzemplarz wybranego Mercedesa, a także zadba o wszelkie usługi dodatkowe, jak wykupienie pakietu dealerskiego ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenie GAP, umowa serwisowa czy przedłużona gwarancja.

Chcesz poznać przykładową kalkulację leasingu operacyjnego wybranych modeli Mercedesa? Zajrzy na stronę internetową https://ibemo.pl, na której znajdziesz również wszystkie szczegóły na temat usługi iBemo.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button