Artykuły

Czym jest aplikacja GeoNAVI i jak z niej korzystać?

Nowoczesne technologie wdzierają się obecnie do różnych dziedzin życia. Ułatwiają też między innymi zarządzanie flotami pojazdów. Lokalizator i aplikacja GeoNAVI mogą zwiększyć skuteczność Twojej firmy i pracowników, a także ich bezpieczeństwo. Dowiedz się, do czego dokładnie służy ten system, jak działa i jak korzystać z GeoNAVI.

Czym jest GeoNAVI?

GeoNAVI to system do monitoringu pojazdów wykorzystujący łączność GPS. Zamontowane w pojeździe urządzenie pozwala na stałą kontrolę jego lokalizacji i wielu innych parametrów. Zintegrowana z nim aplikacja umożliwia odczyt i kontrolę danych, wśród których znajdują się:

  • aktualne położenie każdego z pojazdów,
  • historia lokalizacji i tras,
  • czas pracy kierowców,
  • aktualna prędkość i przejechany dystans,
  • zużycie paliwa,
  • informacje na temat odbytych i zaplanowanych przeglądów.

Funkcjonalna i łatwa w obsłudze aplikacja GeoNAVI jest dostępna dla urządzeń mobilnych, a także z poziomu przeglądarki internetowej. To właśnie dzięki niej zarządzanie flotą pojazdów staje się znacznie łatwiejsze, a efektywność zespołu oraz wykorzystania floty wzrasta. W efekcie możliwe są również podniesienie bezpieczeństwa pracowników i pojazdów oraz zmniejszenie kosztów.

aplikacja geoNAVI - lokalizacja pojazdów na trasie
Aplikacja GeoNAVI zawiera szereg przydatnych funkcji ułatwiających zarządzanie flotą. Może być również zintegrowana z systemami takimi jak e-TOLL czy SENT-GEO.

Aplikacja GeoNAVI – jak z niej korzystać?

Ważną cechą systemu GeoNAVI jest intuicyjność. Aplikacja jest więc bardzo przystępna, przejrzysta i wygodna w obsłudze. Zawiera różne funkcje, ale nawigowanie pomiędzy nimi nie powinno nikomu sprawić problemu.

Widok mapy to sposób na wizualne skontrolowanie, gdzie znajdują się monitorowane pojazdy i co się z nimi dzieje. Dane dotyczące lokalizacji są aktualizowane na bieżąco, co jest obrazowane poprzez przesuwanie się ikon po mapie. Po wybraniu pojazdu można zobaczyć więcej informacji na jego temat. Możliwe jest również skorzystanie z zestawienia wszystkich pojazdów w formie listy, wraz z przypisanymi do nich kierowcami.

Aplikacja GeoNAVI to także możliwość generowania raportów. Mogą one dotyczyć np. czasu pracy kierowców, przejechanego dystansu czy postojów. Możliwości dopasowania parametrów są bardzo szerokie. Raport może też obejmować dowolny przedział czasowy. W przypadku połączenia systemu GeoNAVI z tachografem można też zdalnie odczytywać dane z kart kierowcy.

GeoNAVI GPS – jak zacząć?

Jak zacząć korzystać z systemu GeoNAVI GPS? To bardzo proste. Pierwszy krok to zamówienie urządzenia lokalizującego i opłacenie abonamentu. Wszystko to można zrobić online, a różnorodne plany płatności pomogą wybrać optymalne rozwiązanie. Lokalizator GeoNAVI jest bardzo prosty w montażu. Można go bez problemu dokonać samodzielnie, ale istnieje również możliwość skorzystania z pomocy fachowca. Następnie należy zalogować się w systemie, korzystając z otrzymanych danych GeoNAVI. Jest to możliwe przez stronę internetową (https://webapp.geonavi.comm.pl/) lub aplikację mobilną ściągniętą z App Store czy też Google Play. Po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła można się cieszyć wszystkimi funkcjami GeoNAVI oraz sprawniejszym zarządzaniem flotą!

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button