Artykuły

Co i jak można obstawiać ze świata wyścigów oraz motoryzacji?

Fundamentem branży bukmacherskiej są bez wątpienia zakłady poświęcone piłce nożnej oraz innym dyscyplinom zespołowym. Na szczęście przez ostatnie lata bukmacherzy zaczęli systematycznie rozszerzać posiadane oferty. Dzięki temu pojawiły się w nich między innymi zakłady dotyczące sportów wyścigowych. Jest to świetna wiadomość dla fanów F1 oraz żużla, gdyż teraz mogą oni bez przeszkód obstawiać swoje ulubione wyścigi. Jakie wydarzenia trafiają obecnie do ofert bukmacherów?

Żużel i jego bogate tradycje

Historia polskiego żużla obfituje w wiele emocjonujących chwil. Tak duże tradycje nie powinny jednak nikogo dziwić. Wszakże żużel już od dawna cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Za najbardziej utytułowane polskie kluby żużlowe należy uznać: Stal Gorzów, Polonię Bydgoszcz oraz Unię Leszno. Ponadto na obecnej mapie Ekstraligi można znaleźć znacznie więcej klubów, które posiadają liczne grono swoich sympatyków. Frekwencja na zawodach żużlowych stanowi najlepszy dowód na niesłabnące zainteresowanie tym sportem.

Mimo tego dawniej tylko nieliczni bukmacherzy oferowali możliwość obstawiania zawodów żużlowych. Teraz jest zupełnie inaczej, gdyż takie zakłady widnieją w ofercie niemal każdej firmy. Nie znaczy to jednak, że ich dostępność stoi na tym samym poziomie. Niektóre firmy podchodzą do żużla ze znacznie większą uwagą. Przykładowo, bukmacher STS zapewnia graczom naprawdę szerokie możliwości pod względem typowania tych wyścigów. W jego ofercie można znaleźć zarówno zakłady na Grand Prix na żużlu, Ekstraligę czy dotyczące końcowej klasyfikacji. Tym samym STS wydaje się oczywistym wyborem dla każdego miłośnika żużla, który chciałby obstawiać wybrane wyścigi.

F1 i inne sporty wyścigowe

Choć w wyścigach F1 nie startuje obecnie żaden Polak, sport ten wciąż ma nad Wisłą wielu fanów. Takie osoby regularnie śledzą poszczególne Grand Prix oraz typują ich przebieg. Na szczęście oferta firmy STS dotycząca tego sportu wygląda równie dobrze. Bukmacher umożliwia graczom obstawianie wyników GP, końcowej klasyfikacji, a także wielu wydarzeń pobocznych (np. zdobywcę Pucharu Konstruktorów). Jak widać, nie ma tutaj miejsca na powtarzalność i nudę!

Oprócz tego w ofercie STS regularnie pojawiają się także zakłady poświęcone rajdom WRC oraz wyścigom NASCAR. Tym samym każdy pasjonat znajdzie tutaj swój ulubiony rodzaj wyścigów. Warto również podkreślić, że osoby typujące takie wydarzenia mogą liczyć na ciekawe bonusy.

Typowanie wyścigów z bonusami STS 

Bukmacher jest znany z tworzenia cyklicznych promocji dla graczy oraz proponuje różne bonusy STS. O co w nich chodzi? Najwyższe bonusy są z reguły przeznaczone dla nowych graczy, którzy mają zamiar dopiero stworzyć konto. Jednak nawet stali gracze mogą uzyskać dodatkowe środki bonusowe za obstawianie różnych wydarzeń sportowych (w tym także wyścigów). Obecność takich promocji jest więc ważnym dodatkiem i zarazem sporym udogodnieniem dla graczy. To z kolei sprawia, że naprawdę warto z nich korzystać, gdy tylko są dostępne.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Back to top button