Artykuły

Czy warto kupić elektryczne pojazdy turystyczne i wózki golfowe?

Pojazdy elektryczne cieszą się stale rosnącą popularnością. Z czego ona wynika? Czym charakteryzują się tego typu pojazdy? Czy i dlaczego warto je kupić? Przeczytaj nasz artykuł, a odpowiemy na te i inne pytania!

Elektryczne pojazdy turystyczne

Turystyka jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną – przejawia się to chociażby w tym, iż w tej branży wykorzystuje się elektryczne pojazdy turystyczne. Są one bardzo pomocne dla osób, które zajmują się organizacją zwiedzania miejsc, w których odpoczywają.

Pojazdy turystyczne mogą zmieścić 14 osób – 13 wycieczkowiczów oraz kierowcę. Maksymalna prędkość, z jaką mogą się poruszać, to 25 kilometrów na godzinę. Taka szybkość pozwala na spokojnie przyjrzeć się wszystkim mijanym po drodze atrakcjom i obiektom. Pojazdy turystyczne można nabyć w wersji zabudowanej i niezabudowanej. Zabudowana doskonale sprawdzi się jesienią i zimą, kiedy na zewnątrz jest zimno, wieje wiatr czy pada deszcze lub śnieg. Ponadto, ściany ograniczają docieranie dokuczliwego hałasu z zewnątrz do środka pojazdu i zapewniają zwiększone bezpieczeństwo małych dzieci, które potencjalnie mogłyby wypaść poza pojazd. Niezabudowane pojazdy turystyczne to doskonała opcja na wiosenne i letnie dni, kiedy jest ciepło i świeci słońce.

Czy warto kupić elektryczne pojazdy turystyczne i wózki golfowe? 2

Wózki golfowe elektryczne

Wózki golfowe elektryczne, podobnie jak wózki golfowe tradycyjne, mają pomóc w przemieszczaniu się po polu golfowym. Tak jak wszystkie inne pojazdy elektryczne, e-wózki golfowe mają charakterystyczny charakter – są zasilane prądem, nie emitują spalin ani szkodliwych związków do atmosfery. Dodatkowo, są zwinne, lekkie i przestronne. Charakteryzują się również dużą nośnością i tym, że wygodnie się je prowadzi.

Konstrukcja tego rodzaju pojazdów składa się z takich materiałów, jak tytan, diament lub włókno węglowe, dlatego wózki golfowe elektryczne są bardzo wytrzymałe i mogą posłużyć nawet przez całe lata!

E-wózki golfowe mogą być wyposażone w takie funkcje, jak:

  • ładowarka USB,
  • wskaźnik prędkości,
  • wskaźnik stanu naładowania akumulatora,
  • amperomierz,
  • woltomierz,
  • tempomat,
  • zegar mierzący czas rundy.

Elektryczne pojazdy od firmy Frugal

Producent pojazdów elektrycznych Frugal posiada w swojej ofercie wysokiej jakości pojazdy turystyczne, wózki golfowe elektryczne czy hulajnogi elektryczne. Każdy z tych pojazdów jest intuicyjny w obsłudze, ekologiczny, wygodny w użytkowaniu oraz wysokiej jakości! Co więcej, pojazdy te są dostępne w atrakcyjnych cenach i w wielu wariantach, zatem każdy znajdzie coś dla siebie!

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button