Artykuły

6 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę wybierając firmę do zabudowy busa

Wykorzystując w swojej codziennej pracy auta dostawcze, wiesz jak ważne jest bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu, ale i przewożonego towaru. Ich odpowiednie zabezpieczenie warto powierzyć profesjonalistom. Jak wybrać najlepszych do wykonania zabudowy busa?

1. Z jakich materiałów wykonana jest zabudowa busa?

Firma wykonująca zabudowy do aut dostawczych powinna brać pod uwagę przeznaczenie pojazdu, czyli co w nim będzie na co dzień przewożone. Inne potrzeby ma lokalna cukiernia, firma fotowoltaiczna czy kurierska. Ważne, aby wykonawca zabudowy busa wiedział, co będzie w busie przewożone. Dopiero wtedy zadecyduje, jakie materiały i w którym miejscu auta wykorzystać. Do wyboru zazwyczaj są: sklejka lub plastik na ściany i podłogi, filc np. na nadkola, podłoga antypoślizgowa, ale także wodoodporna, oświetlenie ledowe, dodatkowe listwy mocujące towar czy izolacja termoizolacyjna.

2. Dostęp do sprzętu

Zabudowa busa musi być wykonana solidnie i precyzyjnie. Aby tak było, wykonawca musi mieć dostęp do różnorodnego sprzętu, np. maszyny CNC, która jest precyzyjna oraz pozwala na wyeliminowanie czynnika ludzkiego na etapie produkcji.

3. Dział projektowy

Wykonanie zabudowy auta dostawczego zazwyczaj musi być poprzedzone indywidualnym projektem uwzględniającym potrzeby klienta. Aby powstały w pełni oryginalne i funkcjonalne konstrukcje, przyda się konsultacja i projekt wykonany przez profesjonalnego projektanta tego typu wnętrz.

4. Doświadczenie wykonawcy

Rzetelnych wykonawców poznasz po ich dotychczasowych realizacjach i opiniach klientów. Warto też sprawdzić na jakich markach i modelach pojazdów najczęściej pracują i czy wśród realizacji znajduje się marka Twojego busa.

5. Realizacja zamówienia w dowolnym miejscu

Pamiętaj, czas też jest walutą. Warto go zaoszczędzić korzystając z montażu zabudowy samochodu w miejscu wskazanym przez Ciebie – pod firmą lub domem. Poszukaj firmy, która dojedzie do Ciebie oraz przeprowadzi szybki, sprawny i czysty montaż. Tak, abyś Ty mógł wyruszyć autem w trasę jeszcze tego samego dnia.

6. Oferta dopasowana do budżetu

Twój budżet nie jest z gumy, mimo to masz prawo wymagać odpowiedniej jakości obsługi i usługi nawet w najtańszym wariancie cenowym. Dopytaj specjalistów pracujących w firmie wykonawcy na jakich materiałach nie warto oszczędzać, a które komponenty mogą być w wersji budżetowej.

Zabudowa busa – tylko sprawdzona firma

Chcesz w komfortowych warunkach oraz przy odpowiednim zabezpieczeniu i z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa przewozić towary w swoim aucie dostawczym? Postaw na firmę, dla której zabudowa busa to chleb powszedni. Wybierz wykonawcę, który ma za sobą lata pracy ze wszystkimi markami aut dostawczych i potrafi spełnić nawet najbardziej wyśrubowane wymagania klienta.

Redakcja magazyn-motoryzacyjny.pl

Pasjonat motoryzacji, od lat związany z samochodami. W wolnym czasie fan Roberta Kubicy i formuły 1. Uwielbia mocne "muscle cars" jak również nowoczesne samochody elektryczne. Ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button